Kopersbescherming tot €2500 - meer dan 2.500 klanten beoordelen ons met een 9.4

Shampoobars Blikje Goud

Uw recensie toevoegen
  • Alle prijzen die je ziet zijn in Euro.
  • Dit product is te koop bij deze webshop(s): Salontopper.
  • Bij salontopper.nl. kan je Shampoobars Blikje Goud. bestellen voor slechts €3,95
  • De beste prijs voor Shampoobars Blikje Goud was gevonden op september 8, 2026 10:26 am.

 3,95

Beste deal op: salontopper.nlsalontopper.nl
Bekijk bij goedkoopste webshop
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Shampoobars Blikje Goud - €3,95
Prijsgeschiedenis
×
Prijsgeschiedenis voor Shampoobars Blikje Goud
Laatste updates:
  • €3,95 - augustus 31, 2026
  • €3,56 - augustus 27, 2026
  • €3,95 - juni 27, 2026
  • €3,56 - juni 23, 2026
  • €3,95 - mei 30, 2026
  • €3,56 - mei 26, 2026
  • €3,95 - april 30, 2026
  • €3,56 - april 28, 2026
Sinds: maart 26, 2026
  • Hoogste prijs: €3,95 - maart 29, 2026
  • Laagste prijs: €3,56 - maart 26, 2026
Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
EAN: 7424945336391 SKU: 7424945336391 Merk:

Aanvullende informatie

Specificaties: Shampoobars Blikje Goud

Merk

Shampoo Bars

Kleur

Goud

Materiaal

Aluminium

Product breedte (cm)

3

Product lengte (cm)

7

Fabrieksgarantie termijn

Geen fabrieksgarantie

Aantal stuks in verpakking

1 stuk(s)

Diameter (cm)

7

Dikte (mm)

30

Geschikt voor badkamer

Ja

Ophangbaar

Nee

Plaatsing

Badrand

Verpakking breedte (cm)

7

Verpakking hoogte (cm)

3

Verpakking lengte (cm)

7

Verpakkingsgewicht (kg)

0.01

Verpakkingsinhoud

1 X Shampoo Bar Blikje

Vorm

Rond

EAN

7424945336391

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Shampoobars Blikje Goud
Laatste updates:
  • €3,95 - augustus 31, 2026
  • €3,56 - augustus 27, 2026
  • €3,95 - juni 27, 2026
  • €3,56 - juni 23, 2026
  • €3,95 - mei 30, 2026
  • €3,56 - mei 26, 2026
  • €3,95 - april 30, 2026
  • €3,56 - april 28, 2026
Sinds: maart 26, 2026
  • Hoogste prijs: €3,95 - maart 29, 2026
  • Laagste prijs: €3,56 - maart 26, 2026
Haarimport.nl
Logo
Shopping cart